W sobotę 27.05.2017, czyli jak co roku - w sąsiedztwie rocznicy powstania Politechniki Śląskiej, miała miejsce uroczystość promocji doktorów i doktorów habilitowanych naszej uczelni. Dyplomy i gratulacje odebrali także dr hab. inż. Dariusz Bismor oraz dr inż. Stanisław Wrona z naszego Zakładu. Korzystając z okazji, jeszcze raz składamy obu Panom wyrazy uznania za wykonaną pracę i osiągnięcia!

Podczas uroczystości, która jest dorocznym świętem uczelni, odbyło się także nadanie godności Honorowego Profesora Politechniki Śląskiej Panu prof. Antoniemu Niederlińskiemu. Gratulujemy pięknego wyróżnienia!

Zainteresowanych bardziej szczegółowymi informacjami na temat sobotniej ceremonii zapraszamy do przeczytania aktualności uczelnianych.

promocje doktorskie i habilitacyjne 27.05.2017